المنت حرارتی

توانایی المنت‌ها در تبدیل انرژی گرمایی با سرعت بالا، تحت یک محیط کنترل شده، امکان استفاده در صنایعی از قبیل بسته بندی، پلاستیک، کامپوزیت، لاستیک، کشاورزی، فرایند های غذایی و نفت و گاز را فراهم می آورد. المنت هایی که ما به شما ارائه می کنیم دارای مدل‌های زیادی می‌باشند که در ادامه توضیح خواهیم داد.

المنت فشنگی

این مدل از المنت ها بطور معمول در جهت گرم کردن ابزار یا افزایش گرما در قالب ها استفاده می‌شود. این هیترهای گرمایی می توانند دماهای بالای 1500 درجه سانتیگراد را تحمل کنند.

این نوع المنت های کاتریج بطور معمول با یک وات خاص ساخته و براساس کاربرد مورد نظرخود استفاده می‌شود. طرح های فشرده قادر به رسیدن بالای 500 وات بر سانتی متر مکعب می‌باشند.

المنت تسمه‌ای

این نوع المنت ها تقریبا در هر طول و ضخامت استانداردی تولید می‌شود و اصولا درکاربرد‌‌هایی با دمای بالاتر از 1400 درجه فارنهایت یا 760 درجه سانتیگراد استفاده می شوند.

المنت های میله ای

این نوع از المنت ها تقریبا میتواند در هر مدل مورد سفارشی مورد نیاز شما تولید شود. المنت های میله ای بطور معمول در مقطع عرضی بصورت دایره ای می‌باشند و می‌‌ ‌‌توانند دامای بالاتر از 1400 فارنهایت یا 760 درجه سانتیگراد را پوشش دهند. این مدل از المنت ها را در فضای باز یا داخل شیار یا بصورت سوار کردن روی یک صفحه و حتی بصورت ریخته گری فلزات می توان استفاده‌کرد.

هیتر کویل

جنس این المنت ها معمولا از استیل ضد زنگ می‌باشد. این مدل تقریبا میتواند در هر مدل مورد نیاز شما ساخته شود.این مدل المنت ها در ناحیه مقطع عرضی بصورت مستطیلی می باشند و کاربردهایی با دماهای بالاتر از 1500 درجه فارنهایت یا 816 درجه سانتیگراد را پوشش می دهند.آن ها را می توان در فضای باز، در داخل شیار،بصورت سوار کردن بر روی سطوح و یا بر بالای یک نازل استفاده کرد.

المنت های فلنچ دار شناور

این نوع المنت های گرمایی شناور برای گرم کردن گاز و مایعات کاربرد دارند.آن ها توانایی ویژه ای برای گرم کردن وقتی که در مواد شناور هستند را دارا می باشند. این مدل المنت ها بسیار سریع،کارآمد و مقرون به صرفه می باشد. کاربرد این نوع المنت ها در حمام آبکاری،اسیدهای نرم و دیگ ها بخار و روغن و آب، هو ا و محلول های شیمیایی میباشد. همچنین در سیستم های مثل مخازن ذخیره سازی و هیترهای روغن و سیستم های انتقال گرمایی آب و ….. کاربرد دارند.

هیتر‌های سیلیکون کارباید

SIC مخصوص کوره‌های خلا و دمای بالای 1400 درجه می باشند. این نوع هیتر ها با اشکال متنوع (دمبلی- U شکل و صاف) و یا به صورت تیوب ترموکوپل استفاده می‌شود.